< >

Kontakt

BOOTFITTING.CZ
Legendsport
Myslíkova 31
110 00 Praha 1 - Nové Město

Otevírací doba:
dle telefonické rezervace
info@bootfitting.cz
+420 777 758 728

>

Technologie

 

CUSTOM

Nejmodernější technologie vyhoví potřebám každé nohy a přizpůsobí obuv pro Vaše pohodlí a výkon.

- - -

Sportovní vložky do obuvi SIDAS CUSTOM jsou určeny k 100% tvarování přímo

na míru.
Svou specifickou konstrukcí jsou určeny pro konkrétní sportovní aktivity.

SIDAS CUSTOM 100% tvarování na míru. Zákazník si podle speciálního postupu vyšlápne otisk svého chodidla do silikonových vaků na stroji HD VAC. Odsátím vzduchu vaky ztvrdnou a vytvoří se formy. Do těchto forem se vloží polotovary vložek, rozehřáté v tepelném zařízení na potřebnou teplotu pro tvarování a zákazník se na ně opět postaví. Po vychladnutí polotovarů získá zákazník 3D vložky vyrobené na míru přímo jen pro něj. Vložky se dále dají vyztužovat a upravovat.

- - -

 

- - -


Vnitřní vypěňovací botička do lyžařské obuvi

Pro ještě vyšší komfort lyžařů najdete v nabídce firmy SIDAS také vnitřní lyžařské botičky, které lze pomocí dvousložkové PU pěny vytvarovat přesně dle nohy a požadavků zákazníka.

PU TRANSFORM FLEX

- - - - - - - - -

PU vypěňovací botička s novým, rychlejším a přesnějším dávkováním pěny. Neoprenové krytí prstů a flexibilní část pod přednožím poskytuje větší komfort. Pro dokonalé obepnutí kolem nohy je botička vybavená šněrováním, Antibakteriální podšívka zajišťuje větší hygienické vlastnosti boty.

Tato technologie představuje unikátní rovnováhu mezi komfortem z dokonale obepnuté vnitřní botičky a výkonnostní botou.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Vypěňovací vnitřní botičky

video

IPS

Úprava skeletu vytěsňováním IPS (Innerboot Padding System) pomocí již vysekaných nejběžněji používaných tvarů, vychází z IPS Kit. Systém vznikl jako důsledek evoluce nutnosti komfortu v lyžařské botě. Tímto systémem dosáhnete lepší těsnosti, ale i komfortu, můžete odstranit příčinu bolesti v tvrdé lyžařské obuvi. Změnou polohy nohy můžete získat lepší kontakt mezi nohou a botou.

- - - - - - - - -

 

Vytahování skeletu

Vytažením lyžařských bot lze řešit problémy s otlaky a nepříjemnými bolestivými body na principu nahřátí skeletu speciálními keramickými lampami a následným vytažením problémových míst.

- - -