< >

Kontakt

BOOTFITTING.CZ
Legendsport
Myslíkova 31
110 00 Praha 1 - Nové Město

Otevírací doba:
dle telefonické rezervace
info@bootfitting.cz
+420 777 758 728

>

Reference


VLOŽKY DO CYKLISTICKÝCH TRETER – dva roky zkušeností...

- - -

V březnu 2011 jsem využil možnost nechat si vyrobit vložky do cyklistických treter, které budou přesně odpovídat mým anatomickým předpokladům a potřebám cyklisty. Ročně najedu tisíce kilometrů jak na silničním, tak horském kole. Za posledních 12 let jsem absolvoval více než stovku maratonů a řadu dalších závodů, včetně cyklokrosu. Při tomto objemu kilometrů se začnou objevovat různé problémy, protože tělo dostává opravdu velké zatížení. Hned první zkušenosti s těmito vložkami byly velmi pozitivní. A není to jen o tom, že by se mi lépe přenášela síla do pedálů. Hodně se snažím zaměřovat i na techniku jízdy v náročném terénu a i v tomto ohledu mi tyto anatomické vložky výrazně pomáhají. Kolo totiž ovládáme nejen řidítky, ale jistota držení nohy v pedálech je minimálně stejně důležitá. Vložky bych tak doporučil všem cyklistům, kteří myslí přípravu skutečně vážně. Žádná jiná sériová vložka nedokáže přesně zohlednit to, co který jezdec potřebuje. Zároveň jsem ocenil i možnost odlišné úpravy levé a pravé vložky, protože žádný cyklista nešlape „50 na 50“ a často je to kvůli určitým problémům. Peter Purda je skutečný odborník a díky němu jsem se dokázal zbavit problémů, které mě v tréninku často omezovaly.

Jakub Truksa
ATOMBIKE TREK RACING TEAM

 

KATEŘINA PAULATHOVA - REPREZENTACE ČR ALPINE SKI

- - -

Narodila jsem se 23.7.1993 v Havířově. Lyžuji už od svých dvou let a nyní se snažím plnit si své tajné sny a sportovní cíle. Jsem usměvavá a vtipná holka, která miluje svoji rodinu, přátele a sport. Kromě lyžování hraji hlavně tenis, mými sportovními vzory jsou Roger Federer a Bode Miller. Mám ráda dobrou náladu a dobré lidi. Nejvíce mě baví blbnout ve volných chvílích s mojí sestřičkou. Vážím si zdraví a také všech okolo mě, kteří mě podporují a bez kterých bych nemohla dělat to, co mě baví.

 

Tvarování bot je pro mě novinkou letošního roku 2012, dříve jsme jen někdy dotvarovávali skelet. Letos jsem poprvé vyzkoušela i vložky do bot a musím říci, že je to změna. Zezačátku mě trochu tlačily, ale po druhé úpravě mi pěkně sedly. Mohu říci, že přenos sil z chodidla do lyže je opravdu přesnější, věřím, že mi to pomůže i k dosažení lepších výsledků.